90280

Hakkımızda

2013 yılından gelen tecrübeyle 2017 yılında kurulan genç tecrübeli üretken bir firma olan LİFTUP ASANSÖR üretimi teknoloji ile birleştirerek asansör dünyasında farkındalık yaratarak hayatı kolaylaştırmayı kendine misyon edinmiştir.                                                                                                      
Genç ve tecrübeli kurucuları Cihan Özcan ve Suat Özcan vizyonu,ürün ve hizmetlerde belirli bir standartta kalmayı değil ulaşılan standartı sürekli değişen teknoloji ve ihtiyaçlara göre yükselmektir.

Asansör kabin, kapı ve yedek parçalarını tercih edilen ve aranılan bir firma olmayı başarmıştır. Sektörde yeni ismiyle pek çok yeniliğe ve ilke imza atan Liftup Asansör altına imzasını attığı her projede deneyimli üretim kadrosu ve yenilikçi ürün tasarım gücüyle alanının lideri olma yolunda rakipsizdir.

Daima işin uzmanları ile çalışmayı ve işinin uzmanı olan tedarikçilerle işbirliği yapmayı kendine hedef edinmiş genç yatırımcıların sanayi sektöründe zirveyi zorlamak ve ulaşmak en büyük hedefleridir.
…………. Belgeleri ile deneyimli yönetimi teknik kadrosu ve ileri teknoloji makineleri ile müşterilerine kaliteden ödün vermeden önce güven, sağlamlık, kalite, konforlu, yenilikçi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

1500 m2 kapalı alanda 50 ye aşkın çalışanıyla siz değerli yatırımcılara hizmet  veren evinize işyerinize kalite katan Liftup Asansör ailesine bekleriz.